RODO w enova365Twoja kompletna baza danych osobowych

System enova365 oferuje rozwiązania z zakresu zarządzania danym pracowniczymi (moduł kadrowo-płacowy) i handlowymi (CRM). Możesz przechowywać wszystkie dane osobowe przetwarzane w Twojej firmie –⁠ w jednym miejscu. System praw w enova365 pozwala na dokładne określanie zakresu danych osobowych, praw do ich modyfikacji oraz osób, które mogą z nimi pracować.


Bezpieczeństwo danych

Oprogramowanie enova365  zapewnia bezpieczne środowisko przechowania danych, gwarantowane przez zewnętrzne niezależne audyty IT. Zarządzanie dostępem do danych czy mechanizmy szyfrowania to odpowiedź na wymogi rozporządzenia. System oparty jest na nowoczesnych technologiach – ich ciągły rozwój gwarantuje, że system będzie bezpieczny również w przyszłości.


Ewidencja i zarządzanie zgodami

Poprawne zbieranie zgód na przetwarzanie danych osobowych nie wystarczy. Twoja firma powinna posiadać system, który pozwoli na sprawne zarządzanie posiadanymi zgodami. enova365 pozwala na ewidencjonowanie różnego typu zgód, źródeł ich pochodzenia czy późniejszych modyfikacji. System posiada też funkcję filtrowania i wyszukiwania danych, w zależności od przypisanego rodzaju zgody lub czasu jej udzielenia.