Pulpity: Workflow w Pulpitach

Rozszerz funkcjonalność Pulpitu podstawowego (Pracownika, Kontrahenta, Klienta Biura Rachunkowego).


Funkcjonalność enova365 Workflow w Pulpitach sprawia, ze możesz skoncentrować się nad merytorycznym aspektem realizacji czynności, a o kwestie organizacji i delegowania  pracy czy terminy zadba aplikacja.


Zminimalizuj prawdopodobieństwo pomyłki pracownika i zautomatyzuj powtarzalne czynności. Workflow w Pulpitach zapewni obsługę wielopoziomowej akceptacji w procesach oraz pozwoli na monitorowanie postępu realizacji sprawy, poprzez śledzenie etapów w procesie.Funkcjonalność enova365 Workflow w Pulpitach:

Wykorzystanie Workflow w Pulpitach pozwala na połączenie w ciągi decyzyjne operacji wykonywanych przez użytkowników pulpitów oraz operatorów enova365.


Przykład z wykorzystaniem Pulpitu Pracownika jako Pulpitu podstawowego:

Firma posiada następujące moduły enova365:Kadry Płace w wersji złotej,Pulpit Pracownika,Konfigurator WorkflowWorkflow w wersji platynowej oraz Workflow w Pulpitach


  1. Użytkownik pulpitu pracownika  wprowadza wniosek o urlop,

  2. Proces zostaje uruchomiony w momencie składania wniosku przez pracownika.

  3. System na podstawie struktury organizacyjnej i obecności w firmie przekazuje wniosek do akceptacji  do właściwego przełożonego lub zastępcy.

  4. Ścieżka akceptacji może być dowolnie wielopoziomowa, by w końcu przełożony na właściwym szczeblu zaakceptował wniosek, powodując wprowadzenie nieobecności do kalendarza pracy pracownika.

  5. Pracownik może na bieżąco śledzić na jakim etapie i u kogo jest obecnie jego wniosek bez potrzeby angażowania działu HR czy przełożonego.