Promocja: Praca zdalna z enova365

Chcąc ułatwić Państwu organizację pracy w tak błyskawicznie zmienionym otoczeniu proponujemy migrację do świata pracy zdalnej.

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie pozwoli Państwu zmienić swój biznes nie tylko w okresie najbliższych miesięcy, ale na trwałe znajdzie miejsce w sposobie organizacji pracy.DLA KOGO?

Obecnych i nowych Użytkowników enova365

CZAS TRWANIA: Od 31 marca 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku do godziny 14:00

ZASADY PROMOCJI: Przy zakupie nowych licencji enova365 i wybierz wersję STANDARD, a bezpłatnie otrzymasz od nas możliwość pracy zdalnej (podniesienie do wersji MULTI, która daje możliwość pracy na enova365 przez przeglądarkę internetową lub na laptopach i telefonach z ekranem dotykowym).

CO ZYSKUJESZ? przy zakupie 1 stanowiska Kadry Płace platynowe multi – 868 zł przy zakupie 2 stanowisk Handel złoty multi – 774 zł przy zakupie 2 stanowisk Księgi Handlowej złotej multi – 1 304 zł

A jeżeli posiadasz już licencje enova365 w wersji STANDARD proponujemy rabat na włączenie pracy zdalnej (podniesienie do wersji MULTI, która daje możliwość pracy na enova365 przez przeglądarkę internetową lub na laptopach i telefonach).