Promocja „20% rabatu na Comarch PPK”


Prawie 700 tys. firm nadal nie podpisało umów o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi i nie wybrało żadnego funduszu. Wdrożenie PPK w firmie to obowiązek ustawowy, a jego niedopełnienie może skutkować nałożeniem na podmioty gospodarcze kary w wysokości 1,5 proc. budżetu wynagrodzeń za rok poprzedni.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i mając na uwadze kary, jakimi mogą zostać obciążeni przedsiębiorcy, postanowiliśmy uruchomić promocję „20% rabatu na Comarch PPK”. Tylko do 7 września firmy, które do tej pory nie korzystały z aplikacji Comarch PPK mają szansę na zakup w promocyjnej cenie.Przy sprzedaży pakietu aplikacji Comarch PPK naliczymy rabat w wysokości 20% w stosunku do cen katalogowych dla Użytkowników zarówno wersji stacjonarnych, jak i chmurowych oprogramowania Comarch ERP, instalacji dla Biur Rachunkowych, Podmiotów Powiązanych i wersji Standalone.

Dla Klientów Comarch ERP Optima Chmura Standard, Comarch ERP Optima Chmura Enterprise w przypadku zakupu aplikacji Comarch PPK rabat na abonament obowiązuje przez 12 miesięcy od momentu zakupu.