Praca z Kalendarzem Google w enova365

Czy wiesz, że funkcjonalność enova365 umożliwia dwustronną synchronizacje aktywności: z enova365 do Kalendarza Google oraz z Kalendarza Google do enova365?

Do Google

Wprowadzane w enova365 zmiany na zsynchronizowanym Zadaniu, w szczególności zmiany czasu trwania, nazwy, opisu, zostają przeniesione na jego odpowiednik w Kalendarzu Google.

Dotyczy to również zmiany operatora wykonującego zadanie - w takim przypadku zostanie utworzone nowe wydarzenie w Kalendarzu Google nowego wykonującego o odpowiednich parametrach. "Stare" wydarzenie w kalendarzu poprzedniego operatora pozostanie na swoim miejscu.

Można je bez konsekwencji usunąć ręcznie z kalendarza Google. Podobna sytuacja następuje przy usuwaniu zadania z enova365. Żadne z wydarzeń Google nie zostanie usunięte z poziomu enova365.


Z Google

Synchronizacja z Kalendarzem Google jest dwukierunkowa. Operator dodając zadanie w Kalendarzu Google, który jest powiązany z enova365, ma możliwość pobrać takie zadania do enova365 za pomocą funkcji Pobierz z Google. Jest ona umieszczona na pasku głównym na liście Aktywności.