Kompleksowa zdalna obsługa przedsiębiorstw - 7 nowości na stronie.

Od kilku tygodni znacznie rozszerzyliśmy geograficzny obszar świadczenia naszych usług.

Rozpowszechnienie obsługi zdalnej sprawiło, że wprowadziliśmy szereg zmian na naszej stronie internetowej, która z centrum ogólnej informacji o działalności firmy, stała się centrum komunikacji z klientami.


Poniżej krótki opis siedmiu najważniejszych nowości:


1. Przegląd aplikacji ułatwiających pracę zdalną, oraz instrukcja jak krok po kroku rozpocząć zdalną współpracę z naszą firmą (od prezentacji po wdrożenie i obsługę powdrożeniową).

Zobacz: Współpraca online

 

2. Chcesz sprawdzić z jakich usług korzystają nasi klienci? Wyszukaj przykładowe usługi po nazwie lub obszarze. Możesz zdefiniować własny obszar konsultacji i umówić dogodną datę konsultacji.

Zobacz: Usługi zdalne

 

3. Zakupy usług, szkoleń, promocji licencyjnych w dogodnej formie przez internet. Możliwość skorzystania z szybkich płatności Przelewy24 i umówienia konsultacji w ekspresowym trybie.

Zobacz: Cennik: usługi, szkolenia, promocje

 

4. Kalkulator licencyjny umożliwia oszacowanie kosztu zakupów głównych modułów systemu enova365 w dwóch opcjach: płatność jednorazowa lub opłaty miesięczne za wynajem oprogramowania.

Zobacz: Kalkulator licencyjny

 

5. Kalkulator rat leasingowych umożliwia oszacowanie kosztów leasingu oprogramowania w różnych opcjach. Dodatkowo można samodzielnie złożyć wniosek leasingowy online.

Zobacz: Kalkulator leasingowy

 

6. Aktualności, nowe wersje, zmiany w systemie enova365 i nie tylko. Chcesz być zawsze na czas z najnowszymi informacjami? Odwiedź stronę aktualności i i subskrybuj powiadomienia bezpośrednio na podany e-mail.

Zobacz: Aktualności enova365

 

7. Jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi informatycznej z różnych obszarów, przejrzy listę partnerów technologicznych i rozwiązań, które wdrażamy łącznie z oprogramowaniem.

Zobacz: Partnerzy technologiczni