Stanowisko: Programista

Miejsce pracy: Częstochowa

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za dostarczanie i ulepszanie oprogramowania przy efektywnym wykorzystaniu posiadanej wiedzy oraz dostępnych zasobach. Aktywnie uczestniczy w budowaniu aplikacji, w tym interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i usług sieciowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·       Tworzenie nowego oraz rozwijanie istniejącego oprogramowania.

·       Projektuje aplikacje internetowe w architekturze klient serwer z wykorzystaniem

·       Uczestniczy we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania,  rozwiązywanie problemów

·       Przygotowuje dokumentację techniczną zaprojektowanych rozwiązań i szkolenia niezbędne do dokładnego przekazania działania funkcjonalnego oprogramowania

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI I KWALIFIKACJE

·       Preferowane jest minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach

·       Wykształcenie wyższe z informatyki lub równoważny staż pracy

·       Umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialność

·       Wykazywanie inicjatywy oraz ponoszenie odpowiedzialności za realizowane zadania i rozwiązywane problemy

·       Umiejętność analizowania złożonych problemów logicznych oraz tworzenia algorytmów i rozwiązań programistycznych

·       Doświadczenie z platformą .NET 4+, .NET Core 2+ i językiem programowania C#, HTML, T-SQL

·       Wiedza w zakresie budowania aplikacji z wykorzystaniem Angular

·       Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji

·       Wiedza w zakresie struktur danych, algorytmów i projektowania obiektowego

·       Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność w mowie i piśmie

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premii

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Ciekawą, rozwijającą pracę

  • Uczestnictwo w rozwojowych projektach

  • Dostęp do najnowszych technologii

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Stanowisko: Stażysta – Specjalista ds. Wdrożeń Systemów ERP

Głównym celem stażu jest kompleksowe przygotowanie stażystów do podjęcia pracy w zawodzie Konsultant/Wdrożeniowiec ERP. Masz możliwość poznania  w teorii i praktyce wybranych modułów systemu ERP enova365. Będziesz uczył się i pracował w zespole doświadczonych wdrożeniowców i programistów, realizując bieżące projekty wdrożeniowe.

Po pozytywnym zakończeniu stażu proponujemy pełnoetatową pracę w Neosmart Sp. z o.o.

·       Wdrożenia systemów ERP

·       Analiza potrzeb biznesowych klientów

·       Konfiguracja systemów informatycznych

·       Opieka nad eksploatacją, utrzymaniem systemów ERP

  • Podstawowe przygotowanie informatyczne (ukończone studia, kierunek Informatyka lub ostatni rok nauki)

  • Proaktywna postawa, nastawienie na rozwój, analityczne myślenie

  • Zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność i kreatywność

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość procesów biznesowych lub oprogramowania klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności pracy zespołowej, odpowiedzialność

  • Wykazywanie inicjatywy oraz ponoszenie odpowiedzialności za realizowane zadania i rozwiązywane problemy

OFERUJEMY

•    Kompleksowy pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych w obszarze ERP enova365
•    Realizację praktycznych zadań we współpracy z zespołem wdrożeniowym i programistycznym
•    Narzędzia niezbędne do podnoszenia kwalifikacji i realizacji zadań (laptop, samochód, oprogramowanie, platforma szkoleniowa)
•    Ciekawą i ambitną pracę w zespole profesjonalistów
•    Wynagrodzenie podstawowe w okresie stażu, oraz propozycję pracy na pełny etat (dla osób z największym przyrostem wiedzy i umiejętności w okresie stażu)